Twój koszyk(0) produktów
PL EN

Firma INUBI z zespołem francuskich perfumiarzy z firmy JEAN NIEL, kreatorów zapachów z Grasse we Francji przygotowuje na specjalne zamówienie osobiste perfumy, limitowane serie perfum ze znakiem firmowym, nazwą firmy, nazwiskiem.

Propozycja stworzenia zapachu, to nie tylko uzupełnienie oferty firmy, ale przede wszystkim stworzenie unikatowego nośnika reklamowego, który dla klientów będzie nie tylko dodatkiem, ale też idealnym przypomnieniem. Jest to propozycja nietuzinkowa, w której nazwisko, nazwa firmy umieszczona na flakonie własnych perfum jest dodatkowym elementem oferty firmy wobec wymagających klientów.

Bywają dni, w których czujesz w sobie moc Ziemi skąpanej w deszczowych strugach. Są chwile, gdy jesteś zarazem Płomieniem i Burzą, która stała się jego zarzewiem.

Czasem dobrze jest czuć pod stopami nabrzmiały słońcem brzeg rzeki, by w chwilę później dać ponieść się skrzydłom wichrów. Łamiąc konwenanse można odnaleźć ogień na dnie morza, rozgrzać zmysły na lodowym łożu, utkać szaty z zapachu dzikich kwiatów. Wiesz o tym i to potrafisz.

Są dni, kiedy sięgasz gwiazd. Gdy marzenia przekuwasz w rzeczywistość. Gdy nie istnieje niemożliwe, a czarodziejem w Twoim życiu jesteś Ty. Jesteś zjawiskiem, jesteś cudem, jesteś sobą. Może czas, by tworząc swój świat stworzyć też zapach, tak niepowtarzalny, jak Ty? Połącz to, co jest Ci bliskie. Przecież możesz. Możesz wszystko. Jesteś wszystkim.

Powrót na górę strony
Strony WWW Łódź
Ta strona zostawia pliki cookies na Twoim komputerze w celu zbierania statystyk odwiedzin. Możesz zmienić ustawienia dotyczące magazynowania plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki stron.X